Іванковецька громада відсвяткувала день села

Кожне місто, чи село має свою давню історію, традиції та звичаї. Минулий тиждень відзначився гучним святом у Знам’янському районі. У день Державного Прапора України своє День народження святкувало славетне, гарне, квітуче село – Іванківці.

Радість свята разом з мешканцями села розділили  голова районної ради Сергій Макаренко, голова райдержадміністрації Олександр Лукашов, його перший заступник Олена Грінчак, депутат обласної ради Михайло Могилей, помічник народного депутата України Олеся Довгого Андрій Іщенко. Почесні гості привітали жителів села з Днем Державного Прапора, Днем незалежності України та Днем села і побажали всім міцного здоров’я, миру, єдності, процвітання та розвитку громади.

Гарний настрій на святі створювали солісти Іванковецького будинку культури, які дарували всім свої гарні пісні та творчість. Родзинкою святкування став  гала — концерт Кіровоградської обласної Філармонії. Академічний театр музики, пісні і танцю «Зоряни» та вокально-інструментальний ансамбль «Єлисавет-ретро» радували всіх своїми запальними піснями.

Поки дорослі насолоджувалися святковою програмою, малеча розважалася на гірках, батутах, каталася на машинках та весело відпочивала.

Господині підготували гарні столи достатку, які гнулися від різних смаколиків. Вони показали, що вміють не лише смачно готувати, але й творчо презентувати.

Організатори свята не обійшли увагою нікого, хто живе селом, хто любить село і хто його прославляє.

Дійство продовжилося дискотекою та завершилося яскравим феєрверком.

 

Прочитано 36 раз