ГОЛОВА ЗНАМ’ЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ

 

makarenko_s         Макаренко Сергій Дмитрович — народився 1 грудня 1988 року в селі Головківка Олександрійського району Кіровоградської області.

         Освіта повна вища.

         З 2006 по 2011 рік навчався у Кіровоградському національному технічному університеті де отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Системи управління та автоматики» та здобув кваліфікацію інженера системотехніка. 

         З вересня 2015 по лютий 2018 навчався в Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління» та здобув кваліфікацію магістр державного управління.

         Трудову діяльність розпочав у 2008 році на посаді спеціаліста   по комп’ютерній техніці    ТОВ «Украгроком», с. Головківка, Олександрійський район.

         З серпня 2010 року по листопад 2010 року – головний спеціаліст загального відділу апарату Олександрійської районної державної адміністрації, головний спеціаліст сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та у справах преси і інформації апарату Олександрійської районної державної адміністрації Кіровоградської області.

         У листопаді 2010 року обраний депутатом Олександрійської районної ради шостого скликання.

         З листопада 2010 року по квітень 2013 року — заступник голови Олександрійської районної ради Кіровоградської області.

         З квітня 2013 року по квітень 2015 року — керівник апарату Олександрійської районної державної адміністрації Кіровоградської області.

         З квітня 2015 року по грудень 2015 року — перший заступник голови Знам’янської районної державної адміністрації Кіровоградської області.

         З листопада 2015 року – депутат Знам’янської районної ради сьомого скликання.

         04 грудня 2015 року обраний головою Знам’янської районної ради сьомого скликання.