Голова районної державної адміністрації Василь Смаглюк провів на території Суботцівської сільської ради робочі зустрічі із керівниками підприємств, установ та організацій

03 червня 2020 року

Спілкуючись із в.о. Суботцівського сільського голови Тетяною Стрельцовою, керівник району порушив питання щодо перспектив соціально-економічного розвитку території.

Голова районної державної адміністрації Василь Смаглюк відвідав ОНЗ «Суботцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», дитячий дошкільний заклад «Колобок», амбулаторію загальної практики сімейної медицини, дитячу музичну школу, сільський будинок культури та бібліотечну філію.

У ході робочих зустрічей були опрацьовані питання проведення капітального ремонту даху ОНЗ «Суботцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», заміни обладнання та меблів харчоблоку навчального закладу; забезпечення медичними кадрами закладів охорони здоров’я, які надають послуги населенню сільської ради. Обговорювалися питання щодо проведення ремонтів та оновлення матеріально-технічної бази дитячої музичної школи і сільського будинку культури.

Керівник району побував у спортивному залі с.Суботці, який доступний для кожного мешканця сільської ради, а також ознайомився з ходом будівельних робіт міні-футбольного поля зі штучним покриттям по вул.Центральній, яке відбувається за кошти сільського бюджету.

Василь Смаглюк та Тетяна Стрельцова обговорили питання щодо обсягів та механізмів фінансування цих робіт та можливості залучення коштів з інших джерел.

Серед проблемних питань території – закриття у червні 2020 року відділення ощадбанку.

Перебуваючи на виробничому підрозділі «Знам’янський кар’єр» філії «Центр управління промисловістю ПАТ «Українська залізниця, голова районної державної адміністрації Василь Смаглюк ознайомився з його роботою. Директор підприємства Володимир Шуліка повідомив, що виробничий підрозділ займається розробленням граніту Суботцівського (Знам’янського) родовища та перероблює його на кам’яно-щебеневу продукцію. За радіаційною оцінкою сировина і продукція переробки класифікована по першому класу використання – для громадського і промислового будівництва. Середня чисельність працюючих становить 179 чоловік, середньомісячна заробітна плата одного працюючого – 9416,7 грн.

У робочих зустрічах взяли участь заступник голови районної ради Дмитро Молодченко та позаштатний радник голови районної державної адміністрації з питань економічного та соціального розвитку Знам’янського району Олег Гребенюк.

Прочитано 18 раз