Голова обласної державної адміністрації Андрій БАЛОНЬ перебував з робочим візитом на Знам’янщині

20 травня 2020 року

Під час робочої поїздки голова обласної державної адміністрації Андрій Балонь ознайомився з роботою КНП «Знам’янська міська лікарня ім.А.В.Лисенка» та КП «Знам’янська бальнеологічна лікарня» Кіровоградської обласної ради, за підсумками якої була проведена нарада з питання стану забезпечення життєдіяльності міста та району в умовах гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Відкриваючи нараду, керівник області підкреслив, що в регіоні вживаються відповідні заходи з протидії захворюванню на коронавірус. Усі райони області готові до виявлення та лікування таких хворих. Наразі визначені медичні заклади, які будуть використані для обсервації у випадку виявлення коронавірусу серед громадян нашого регіону. Одним із них є комунальне підприємство «Знам’янська обласна бальнеологічна лікарня» Кіровоградської обласної ради. Станом на 20 травня 2020 року, громадяни, які потребують тимчасової обсервації, пов’язаної з потенційним ризиком інфікування СOVID-19, в заклад не прибували. У Кіровоградській області за минулу добу виявили шість випадків одужання від коронавірусу. Загалом хворобу побороли 332 особи, що становить 73,8% від загальної кількості інфікованих у регіоні.

Голова Знам’янської районної державної адміністрації Василь Смаглюк проінформував, що за даними епідеміологічного моніторингу захворюваності на СOVID-19 серед мешканців міста Знам’янки та Знам’янського району зареєстровано 6 випадків лабораторно підтвердженого захворювання на коронавірус у п’яти мешканців міста та однієї жительки району. Останній випадок було зареєстрований 28 квітня 2020 року у мешканки м.Знам’янки. На даний час одужали всі особи з підтвердженим СOVID-19. На належному рівні забезпечено фінансування заходів, спрямованих на протидію гострій респіраторній хворобі COVID-19.

Знам’янський міський голова Сергій Філіпченко запропонував вживати спільні та узгоджені заходи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування міста і району щодо реалізації Державних програм, які спрямовані на розв’язання найважливіших проблем розвитку територій міста Знам’янки та Знам’янського району.

Про співпрацю органів місцевого самоврядування району з органами та структурами виконавчої влади проінформував голова Знам’янської районної ради Сергій Макаренко, звертаючи увагу на позитивний досвід роботи в частині забезпечення реалізації соціальних заходів у рамках виконання програми соціально-економічного розвитку району.

Підводячи підсумки розгляду питання порядку денного наради, голова обласної державної адміністрації Андрій Балонь звернув увагу керівників м.Знам’янка та Знам’янського району на забезпечення вжиття спільних заходів з реалізації державної політики на пріоритетних напрямах розвитку територій міста і району, а саме: розвитку будівництва, ремонту доріг, підтримки аграрного сектору економіки та відкритого соціально-відповідального бізнесу, вжиття заходів зі створення нових робочих місць та їх детінізації.

 

Очільник області наголосив присутнім на вирішення питання із забезпечення реалізації заходів щодо впровадження концепції адміністративної реформи, підготовки до місцевих виборів з її урахуванням, об’єднання фінансових, матеріально-технічних та інших ресурсів з метою реалізації права кожного громадянина на отримання якісних адміністративних послуг та розв’язання важливих проблем, які порушують громадяни у своїх зверненнях до органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Голова обласної державної адміністрації Андрій Балонь підкреслив значну роль правоохоронних органів та силових структур, які виконують завдання за призначенням, спрямованих на забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби із злочинністю та державної безпеки на території області.

Прочитано 27 раз