Честь та слава доблесним захисникам Вітчизни

09 грудня 2015 року

Керівництво Знам’янської районної державної адміністрації, Знам’янської районної ради, Знам’янської міської ради, депутати районної та міської рад, ветерани Великої Вітчизняної, воїни-учасники антитерористичної операції, волонтери, представники трудових колективів, громадськість району та міста взяли участь в урочистих заходах з нагоди 72-ї річниці звільнення Знам’янщини від фашистських загарбників.

Вітаючи учасників святкових заходів, голова районної ради С.Макаренко підкреслив значимість внеску наших земляків в спільну Перемогу над німецько-фашистськими окупантами, підкреслив необхідність єднання українського народу у справі зміцнення і розвитку держави, захисту її суверенітету й територіальної цілісності, утвердження патріотизму, гідного вшанування борців за незалежність України усіх поколінь.

– Сьогодні відзначається 72-а річниця визволення нашого району, зазначив С. Макаренко. – Світла пам’ять тим, хто віддав своє життя у боротьбі за мирне небо для українського народу. Низький уклін та щира вдячність нашим сивочолим ветеранам, які піднімали з руїн, наново відроджували міста та села. Сьогодні Ви – найбільша наша гордість, приклад мужності та незламності духу. Ми всі у неоплатному боргу перед пам’яттю загиблих на фронтах Великої Вітчизняної війни. Честь та слава доблесним захисникам Вітчизни!

У рамках заходів відбулись урочистий мітинг, покладання квітів на меморіальному кладовищі та святковий концерт.

Благочинний Знам’янського округу Отець Василій провів панахиду за загиблими у війни.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять співвітчизників, які у роки Великої Вітчизнянної війни віддали свої життя за свободу та незалежність нашої держави.

Під час урочистого концерту учасники антитерористичної операції та волонтери району і міста були нагороджені відзнаками Знам’янської районної державної адміністрації та Знам’янської районної ради, які їм вручив голова районної ради С.Макаренко. Знам’янський міський голова С.Філіпенко вручив відзнаки Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету.

Прочитано 103 раз