6 нових спеціалізованих автомобілів обслуговуватимуть населення сільських амбулаторій на Знам’янщині

21 серпня 2019 року

21 серпня 2019 року в обласному центрі відбулася передача нових автомобілів для сільських медичних закладів Кіровоградщини. Перед від’їздом новопридбаних авто з обласного центру в райони їх оглянули т. в. о. голови облдержадміністрації Світлана Лобанова та перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко. Керівництво облдержадміністрації також поспілкувалося з представниками закладів первинної медико-санітарної допомоги, які отримали у користування транспортні засоби.

В обласних заходах з передачі автомобілів взяли участь голова перший заступник голови райдержадміністрації Олена Грінчак, директор комунального некомерційного підприємства «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Знам’янської районної ради Руслан Пушкаренко та працівники підприємства.

Автопарк медичних закладів Знам’янщини поповнився шістьма автомобілями, які були закуплені за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Сьогодні авто отримали Петрівська, Богданівська, Цибулівська, Суботцівська, Мошоринська та Дмитрівська АЗПСМ.

Перед від’їздом новопридбаних авто з районного центру в сільські медичні заклади їх оглянули перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко, голова районної ради Сергій Макаренко та перший заступник голови райдержадміністрації Олена Грінчак, а також представники комунального некомерційного підприємства «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

У 2018 році за кошти наданої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток системи охорони здоров’я було придбано 2 службових автомобіля для Володимирівської та Трепівської АЗПСМ.

Забезпечення закладів охорони здоров’я новою технікою та автотранспортом дає можливість надавати доступну, своєчасну, якісну та ефективну медико-санітарну допомогу кожному жителю Знам’янського району.

Прочитано 14 раз