06 грудня – День Збройних сил України

06 грудня 2015 року

На наших військових покладена священна місія — боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя. Народна мудрість стверджує, що Земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити сама себе не може. Історія Української держави, і її Збройних Сил свідчить про те, що вони з честю виконують її. А народ відповідає на це любов’ю та пошаною.

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків. Ми віримо в те, що Збройні сили України стануть національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки в державі.

Шостого грудня цього року військовослужбовці  військової частини польової пошти В5788 приймали поздоровлення від творчого колективу районного будинку культури.

Бійців вітали танцювальний колектив «Пульс» (керівник З.Безверха), солісти районного будинку культури Валова Дарина, Іванюк Анастасія, Антипенко Василь, Повалій Володимир, Краснюк Оксана та військовослужбовці військової частини А1201.

Всім працівникам Збройних Сил України щиро зичимо миру та спокою, міцного здоров’я, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку Вашим оселям. Сила та міць української держави — у єдності армії та народу, тому прийміть найщиріші вітання до Вашого свята і й надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна у надійних руках.

Прочитано 144 раз