1 жовтня – день людей похилого віку

01 жовтня 2020 року

Другий місяць осені починається з особливої дати. Першого жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. В Україні у цей день також відзначають День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. За міжнародною класифікацією, особою похилого віку вважається той, хто досяг 65 років. В Україні кожен 5 мешканець – це особа похилого віку, шоста їх частина – самотні люди.

Сьогодні голова районної державної адміністрації Василь Смаглюк, заступник голови райдержадміністрації Дмитро Молодченко, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг Знам’янського району Наталія Олефірова та Мошоринський сільський голова Олексій Кондратенко відвідали підопічних відділення стаціонарного догляду для постійного проживання у селі Мошорине та Дмитрівка.

Керівники привітали громадян, які проживають у відділенні стаціонарного догляду, зі святом та побажали міцного здоров’я, сили, наснаги та довголіття. Зустріч була теплою та душевною. Бабусі та дідусі отримали пам’ятні подарунки та солодкі гостинці.

Турбота про громадян похилого віку, ветеранів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків. Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку. Робитимемо все, щоб вони щоденно відчували повагу і турботу, мали гідний рівень життя, не втрачали суспільної активності.

За ініціативи ветеранської організації с. Мошорине було проведено збір благодійної допомоги для мешканців відділення стаціонарного догляду для постійного проживання у селі Мошорине. На її заклик та звернення Мошоринського сільського голови Олексія  Кондратенка відгукнулися багато жителів села, які зібрали фрукти, овочі та солодощі.

Прочитано 9 раз